پریچهره: زحمات تان را با حمایت از جامعه جودو استان تهران، جبران می کنیم

  • 21 آبان 1400 - 15:29
پریچهره: زحمات تان را با حمایت از جامعه جودو استان تهران، جبران می کنیم
مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران در جلسه تجلیل از بانوان جودوکار تهرانی (قهرمان مسابقات کشوری) تاکید کرد: با کسب قهرمانی در فضای تمرینی که من دیدم، شما تمام حرف های تان را زدید و ما هم با حمایت از جامعه جودو، زحمات تان را جبران می کنیم.
به گزارش خط ورزش به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، نصرالله پریچهره در این جلسه که امروز(سه شنبه) با حضور محمد بلوطی رئیس هیات جودو استان، سلیمی معاون توسعه امور ورزش بانوان و رحیمی پور مدیر روابط عمومی اداره کل برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات کادر فنی و مدیریت هیات، از تلاش چشمگیر بانوان به منظور کسب عنوان قهرمانی تشکر کرد و گفت: با دیدن فضای تمرینی شما، از نتیجه کارتان بسیار قدردانی می کنم. قهرمانی شما، مزد ریاضت و زحمات شبانه روزی تان بود که بدست آمد.
وی افزود: این اتفاق زیبا با حمایت مربیان و کادر هیات جودو استان تهران رقم خورد. این قهرمانی لذت بخش است و شما به واقع فعل خواستن توانستن است را به خوبی صرف کردید و با قهرمانی تان، جواب زحمات مربیان و تمامی کسانی را که به نوعی عملکرد هیات و فعالیت شما را دنبال می کردند، به بهترین شکل دادید.
مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران ادامه داد: محل تمرین شما، زیبنده تان نیست، اما نشان دادید با امکانات کم هم می توان بهترین نتیجه را گرفت و دستآوردهای خوبی را به ارمغان آوردید و ما نیز کمک خواهیم کرد تا در آینده بسیار نزدیک، یک سالن درخور شان شما جهت تمرینات بانوان در نظر بگیریم.
وی گفت: اگر قرار است جامعه ای را ورزشکار کرد باید به ورزش بانوان ارزش واهمیت داد. در واقع اگر بانوی خانواده ورزشکار باشد، کل آن خانواده ورزشکار می شوند.
پریچهره در پایان ضمن تشکر مجدد افزود: با کسب قهرمانی در فضای تمرینی که من دیدم، شما تمام حرف های تان را زدید و ما هم شنیدیم و تلاش خواهیم کرد با حمایت های خوب از جامعه جودو به خصوص بانوان، زحمات شما را جبران کنیم.
در این جلسه، سلیمی هم از بانوان جودوکار قهرمان و مسئولان هیات جودو استان تهران قدردانی کرد و گفت: شما کاربزرگی کردید. دختران تهران ثابت کردند همیشه حرف برای گفتن دارند و اگر حداقل امکانات برایشان فراهم شود با حمایت مسئولان قادر به ثبت بهترین نتایج هستند.
معاون توسعه امور ورزش بانوان اداره کل افزود: نگاه هیات جودو استان تهران به بانوان نشان داد که اگر هیات های ورزشی به بانوان اعتماد کنند و بانوان را همانند آقایان مورد حمایت و توجه قرار دهند، بانوان ورزشکار تهرانی می توانند حامل پیام های قهرمانی و موفقیت باشند.
گفتنی است در آغاز این جلسه، محمد بلوطی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هیات جودو استان تهران، در خصوص نحوه تمرینات و مشکلات پیش رو بانوان جودوکار و از حاشیه های مسابقات گفت و از تلاش شبانه روزی ورزشکاران، مربیان و کادر فنی تشکر کرد.
درپایان جلسه، هدایایی به رسم تقدیر و تشکر به مدال آوران تهرانی و ورزشکاران وهمچنین کادر فنی اهدا شد.
لینک کوتاه : https://www.khatevarzesh.com/?p=10117

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.